Shitet garsoniere ne Rezidencen Eon, Golem!

 • €37,000
Golem, Durrës
Për Shitje

Shitet garsoniere ne Rezidencen Eon, Golem!

Golem, Durrës
 • €37,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 46
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45797
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Garsoniere 1+1 ne Rezidencen Eon, Golem!

Rezidenca po ndertohet se fundmi ne zonen e Golemit me nje projekt prestigjioz.

Disponon siperfaqe totale 46.35 m2, siperfaqe neto 39.44 m2 dhe siperfaqe te perbashket 6.91 m2.

Cmimi i shitjes 800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest