Shiten apartamente 1+1 Rezidenca Lion Park 2, Zogu i Zi.

 • €141,000
Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 1+1 Rezidenca Lion Park 2, Zogu i Zi.

Zogu i Zi, Tiranë
 • €141,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47861
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 Rezidenca Lion Park 2, Zogu i Zi.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 75.90 m2 dhe siperfaqe neto 63.25 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 82.26 m2 dhe siperfaqe neto 68.55 m2.

Apartamenti i trete disponon siperfaqe totale 83.23 m2 dhe siperfaqe neto 69.36 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 13 te objektit.

Cmimi i shitjes 1850 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest