Shitet apartament 1+1 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €97,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €97,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45717
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 64.8 m2, siperfaqe neto 54.3 dhe siperfaqe te perbashket 10.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi + ambient ngrenie, dhome gjumi dhe tuatlet.

Kompleksi eshte ne faze perfundimtare.

Cmimi i shitjes 1500 €/ m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest