Shitet Vile Luksoze 4 kateshe tek Akacia Hills

 • €1,100,000
Mjull Bathore, Tiranë
Për Shitje

Shitet Vile Luksoze 4 kateshe tek Akacia Hills

Mjull Bathore, Tiranë
 • €1,100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 543
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • 600
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44845
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile luksoze 4 kate e organizuar ne 3 kate banim dhe -1  tek Akacia Hills

Siperfaqe ndertimore prej 543m2 dhe siperfaqe trualli prej 600m2.

Vila organizohet si me poshte :

Kati -1 : 2 Poste parkimi , dhome e dedikuar per Jacuzzi , Sauna apo dhome kripe (te gjitha instalimet jane gati), 1 tualet dhe ambient i dedikuar ekstra per depozita uji.

Kati 0 : 2 Ambiente ndenje , ambient gatimi, salle ngrenje , tualet dhe verande e investuar.

Kati 1 : 2 dhoma te medha gjumi te bollshme me garderobat perkatese, 2 tualete.

Kati 3 : 2  dhoma te medha gjumi , 1 garderobe , 1 tualet dhe 1 verande e  brendshme , mundesi organizimi me fasade xhami.

Gjithe pjesa e  Oborrit eshte e rregulluar me nje kopesht mjaft te bukur rreth e rrotull shtepise.

Prona ka 2 oxhaqe  te cilet jane te rregulluar dhe me mundesi perdorimi , gjithashtu prona ka edhe  nje pus personal ne rast nevojash.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor dhe gjithashtu ofron mundesi kreditimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva