APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

 • €240,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €240,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45491
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2 tek kodra e diellit, prane rezidences.

Apartamenti ka siperfaqe 121 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Orientim Jug dhe Perendim.

Cmimi eshte 240000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo