SHITJE BIZNESI RESTORANT, PRANE SQUARE 21.

  • €160,000
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje

SHITJE BIZNESI RESTORANT, PRANE SQUARE 21.

21 Dhjetori, Tiranë
  • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 173
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45398
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim biznes restorant, prane square 21.

Ambienti ka siperfaqe 173 m2 dhe 40m2 verande per te cilen paguhet takse ne shtet.

Biznes i ngritur me xhiro mujore 25 mln leke ne muaj.

Qeraja eshte 2500 euro ne muaj.

Cmimi i shitjes se biznesit eshte 160000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo