Bar-Caffee ne shitje ne Don Bosko

  • €150,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje

Bar-Caffee ne shitje ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
  • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 140
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35571
  • ID Prones

Përshkrim

Bar-Caffe ne shitje me siperfaqe  140m2 ne Don Bosko .

Ambienti Organizohet ne ambient te brendshem me siperfaqe 76m2 dhe 70m2 sipefaqe te jashtme te shfrytezuar me leje ne bashki .

Lokali ka nje xhiro ditore tek 200 euro .

Disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva