Japim me qera super apartament ne zonen e Bllokut, ne rrugen Ismail Qemali.

 • €1,600/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

Japim me qera super apartament ne zonen e Bllokut, ne rrugen Ismail Qemali.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,600/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47395
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament ne zonen e Bllokut, ne rrugen Ismail Qemali.

Apartamenti ka siperfaqe 140m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe i mireadministruar.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine e vecante, dy dhoma gjumi, nje zyre e vogel, 2 tualete dhe ballkon.

Apartamenti disponon dhe nje post parkimi.

Cmimi eshte 1600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo