AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ISH EKSPOZITA.

  • €2,000/Bruto
Ish Ekspozita, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ISH EKSPOZITA.

Ish Ekspozita, Tiranë
  • €2,000/Bruto

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45091
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi per zyra, tek ish ekspozita.

Ambienti ka siperfaqe 150 m2.

Ambienti organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualete dhe ambient ngrenie.

Cmimi eshte 2000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo