AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

  • €4,800/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €4,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 2400
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26063
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient biznesi 4 kateshe, autostrada Tirane-Durres.

Secili kat ka 600 m2 , ne total 2400 m2.

Ambientet jepen me qira dhe secili kat ne vete , ose dy kate.

Ndertesa eshte e pajisur me shkalle te brendshme, ashensore industrial, dhe dere elektronike per ngarkim/shkarkim.

Cmimi eshte 2 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo