Jepet dyqan me qira, rruga Kavajes

  • €420/muaj
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet dyqan me qira, rruga Kavajes

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €420/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 62 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28785
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira ne rrugen e Kavajes. Dyqani ka siperfaqe 62 m2, eshte bosh, me 1 tualet. Ne gjendje shume te mire dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj