Shitet apartament 2+1 Kompleksi Aura Laprake!

 • €107,200
Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Aura Laprake!

Laprakë, Tiranë
 • €107,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107.2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36842
 • ID Prones

Përshkrim

Ulet Cmimi! Shesim apartament me cmim kleringu  ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen  e Laprakes.

Apartamenti organizohet ne 2+1 ka siperfaqe te pergjithshme 107.2m2 nga te cilat 90.1 eshte siperfaqja neto dhe 17.1m2 siperfaqja  e perbashket.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim .

Cmimi i shitjes 1000€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle