AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DELIJORGJI.

  • €950,000
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
  • €950,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 355
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41325
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super ambient biznesi ne shitje, kompleksi Delijorgji.

Ambienti ka siperfaqe 355.36 m2 bruto dhe 290.56 m2 neto.

Ndodhet ne katin e pare, me fasade te gjere xhami.

Ambient openspace, lartesi 4 metra.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi, si psh zyre, klinike, etj.

Disponon dokumentacion te rregullt.

Cmimi eshte 950000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo