Ekskluzive! Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Manhattan Residence, Zogu i Zi!

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje

Ekskluzive! Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Manhattan Residence, Zogu i Zi!

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • P40737
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1, 2+1, 3+1 Manhattan Residence, Zogu i Zi prane kryqezimit te Don Boskos.

Objekti eshte nje nga projektet unike qe po ndertohet se fundmi me nje pozicion strategjik.

Ofron ambiente biznesi dhe shumellojshmeri apartamentesh.

Mundesi pagese dhe me keste.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest