Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres

  • €540,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Tërhequr

Shitet toke ne Autostraden Tirane-Durres

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €540,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 10800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28727
  • ID Prones

Përshkrim

Ne autostraden Tirane-Durres, kilometri i peste, pa shkuar tek “mbikalimi i Fllakes”, shitet toke me siperfaqje 10.800 m2. Toka ndodhet ne vije te pare me autostraden ne nje zone industriale ku operojne biznese te ndryshme prestigjoze. Distanca nga porti i Durresit dhe nga pika te ndryshme industriale apo komerciale e ben kete prone te pershtatshme per ndertim magazinash, kapanonesh, fasoneri etj. Gjithashtu kjo rruge eshte nje nga akset kryesore ne Shqiperi dhe mund te perdoret edhe per ndertimin e nje showroomi apo lloje te ndryshme biznesi. Pozicioni strategjik sherben per akses teper te shpejte me Durresin , Tiranen, zonen industriale te Fllakes dhe Xhavzotaj etj. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj