Shitet ambient biznesi ne Durres

  • €65,000
Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient biznesi ne Durres

Durrës
  • €65,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 76
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28724
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi ne Durres. Siperfaqja 76 m2 dhe 1 tualet. Ambienti eshte bosh dhe  mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj