SHESIM 3 GARSONIERE, GJIMNAZI PETRO NINI.

 • €280,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
Tërhequr

SHESIM 3 GARSONIERE, GJIMNAZI PETRO NINI.

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
 • €280,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41064
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim 3 garsoniere ne rrugen Margarita Tutulani, prane gjimnazit Petro Nini.

Garsonieret kane siperfaqe totale 115 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Jane te organizuara perfekt per Airbnb ose per tu dhene me qera mujore.

Cmimi eshte 280000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo