Shitet Apartament 2+1 ne Astir.

 • €96,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 ne Astir.

Astir, Tiranë
 • €96,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 127
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41050
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Astir  prane bar Univers dhe bar Bohem.

Apartamenti ka siperfaqe 127 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje + kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.

Disponon dokumentacion hipotekor.

Cmimi eshte 96.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva