APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

 • €500
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45077
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1 tek liqeni i thate, kompleksi Fz.

Apartamenti ka siperfaqe 91 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe balllkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo