Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko

 • €59,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 55 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33501
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Don Bosko, prane Viva Market.
Apartamenti ka siperfaqe 55 m2.
Ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor te vitit 2018.
Apartamenti eshte totalisht i investuar se fundmi dhe shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest