APARTAMENT 1+1 ME QERA, STADIUMI DINAMO.

 • €430/muaj
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, STADIUMI DINAMO.

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €430/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37016
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera 1+1 tek Stadiumi Dinamo.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes qe ofron shume facilitete .

Apartamenti eshte totalisht i rinovuar ne menyre cilesore . Apartamenti ndodhet ne katin e pare pallat i vjeter 5 katesh por eshte totalisht i rinovuar dhe hyrja e pallatit..

Cmimi 430 euro i padiskutueshem.

Ne cmim perfshihet: Wifi i paguar per 9 muaj 100mgbite shpejtesi.

Tre qera jane te detyrueshme , qeraja e muajit te pare dhe qera e fundit nje garanci dhe muaji i fundit.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo