Zyre me qera tek Rruga e Kosovareve

  • €850/muaj
Ish Blloku, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera tek Rruga e Kosovareve

Ish Blloku, Rruga e Kosovarëve, Tiranë
  • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 158
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35127
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient per zyrame siperfaqe 158m2  tek Rruga e Kosovareve .

Ambienti organizohet ne 3 ambiente pune , 2 tualete dhe nje verande te madhe dhe te bollshme  .

Aksesohet nepermjet 3 ashensoreve , gjithashtu ka dhe shkalle te dedikuara .

Mundesi e posteve te parkimit me cmim extra  .

Pallati eshte i vitit 2022 me cilesine me te larte te ndertimit .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva