APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, FRESK.

 • €65,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, FRESK.

Fresku, Tiranë
 • €65,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 67
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44188
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Fresk, prane Thesarit.

Apartamenti ka siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, pa ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 65000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo