JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT NE QENDER

 • €450/muaj
9 Katëshet, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT NE QENDER

9 Katëshet, Qendër, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 67
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40090
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 1+1 ne Qender!

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet.

Me nje siperfaqe prej 67 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor dhe te mireadministruar.

Apartamenti ka orientim Jug Lindje.

Cmimi i qerase: 450 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko