Jepet Ambient me qira tek Rruga Kavajes

  • €4,000/muaj
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient me qira tek Rruga Kavajes

Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €4,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 153 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34489
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient me qira tek Rruga Kavajes, prane Delijorgjit.
Ambienti ka siperfaqe 153 m2.
Ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore.
Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.
Eshte me fasade xhami perpara, me hyrje dhe nga mbrapa ambientit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj