AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

  • €6,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
  • €6,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 360
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46924
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyra me qera ne Bllok, perballe Lsi.

Ambienti organizohet ne dy kate, ku ne katin e pare ndodhet recepsioni, ndersa ne katin e dyte hapesire e ndare ne disa ambiente, por mund te kthehet lehtesisht dhe ne openspace.

Hyrja eshte nga rruga kryesore, ideale per zyra, klinike, showroom, etj.

Siperfaqe 360m2.

Cmimi eshte 6000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo