Ambient per qera,Kompleksi Ana

Qyteti Studenti, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per qera,Kompleksi Ana

Qyteti Studenti, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28384
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient tek kompleksi Ana afer qytet Studentit. Ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi dhe zyrash.

Ambienti ka hapesire te brendshme 65 m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle