AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, KOMPLEKSI ASL.

  • €126,600
Kompleksi Asl, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, KOMPLEKSI ASL.

Kompleksi Asl, Tiranë
  • €126,600

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 46.6
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45793
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient biznesi tek rruga Kongresi i Manastirit, kompleksi Asl.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor, me pamje nga rruga kryesore.

Ka siperfaqe 42.2 m2 dhe eshte openspace me nje tualet.

Ideal per biznese te ndryshme si klinike dentare, zyre, qender estetike etj.

Shitet i mobiluar.

Cmimi eshte 126600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo