AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, TIRANA GARDEN BUILDING.

 • €541,600
Qendër, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, TIRANA GARDEN BUILDING.

Qendër, Tiranë
 • €541,600

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Tualet
 • 135.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P45217
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim ambient biznesi ne ndertimin me te ri ne rrugen e Kavajes, Tirana Garden Building.

Ambienti ndodhet ne katin e pare me pamje nga rruga kryesore.

Ka siperfaqe 135.4 m2 dhe organizohet ne openspace.

Cmimi eshte 4000 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo