APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, PRANE KOMPLEKSIT KONTAKT.

 • €153,000
Kompleksi Kontakt, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, PRANE KOMPLEKSIT KONTAKT.

Kompleksi Kontakt, Tiranë
 • €153,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42010
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2, rruga Ndre Mjeda, perballe kompleksit Kontakt.

Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 153000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo