APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI MAGNET.

 • €690/Muaj
Kompleksi Kontakt, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI MAGNET.

Kompleksi Kontakt, Tiranë
 • €690/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41846
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1, tek kompleksi Magnet- Kontakt.

Apartamenti ka siperfaqe 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, garderobe tek dhoma matrimoniale, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 690 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo