APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GARDA.

 • €135,000
Garda, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GARDA.

Garda, Tiranë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 82
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40229
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane Gardes.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues, pa ashensor.

Organizohet nga nje korridor i vogel, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, depo dhe tualet me dritare.

Apartamenti eshte rinovuar se fundmi.

Cmimi eshte 135000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo