Apartament 2+1+2 ne Fresk

 • €73,000
Fresku, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €73,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34951
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 107m2 ne Fresk.

Apartamenti ndahet ne dhomen e ndenjes 2 dhoma gjumi , 2 tualete 2 ballkone dhe 1 korridor shperndares.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor .

Jepet i mobiluar si ne foto .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj