SUPER DYQAN NE SHITJE, RRUGA HOXHA TAHSIM.

  • €350,000
Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje

SUPER DYQAN NE SHITJE, RRUGA HOXHA TAHSIM.

Xhamlliku, Tiranë
  • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41758
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super dyqan, ne rrugen Hoxha Tahsim, prane Oslo.

Dyqani ka siperfaqe 100m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati buze rruges kryesore.

Aktualisht eshte i dhene me qera 1150 euro.

Fasade te gjere xhami.

Cmimi eshte 350000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo