AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DOGANA.

AMBIENT BIZNESI NE SHITJE, DOGANA.

Për Shitje

312,000€

  • WhatsApp Image 2023-01-04 at 10.42.46
  • WhatsApp Image 2022-12-29 at 16.40.14

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-28853

Sip. jashtme
130

Përshkrimi

Shesim ambient biznesi prane Doganes.

Ambienti organizohet ne forme dupleksi me siperfaqe totale 130m2. Kati perdhe ka siperfaqe 65m2 dhe kati i pare 65m2.

Ndodhet ne nje pallat ne ndertim, perfundon ne vitin 2023.

Cmimi eshte 312000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *