Shitet apartament 1+1, Rruga Pjeter Budi

 • €83,000
Kompleksi Kontakt, Qyteti Studenti, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1, Rruga Pjeter Budi

Kompleksi Kontakt, Qyteti Studenti, Tiranë
 • €83,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38685
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, Rruga Pjeter Budi, Qytet Studenti.
Apartamenti ka siperfaqe 62 m2.
Ndodhet ne katin e 2 ne kompleks te vitit 2015.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe sapo mobiluar.
Cmimi eshte 83.000 euro i padisktueshem.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor,

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj