Shitet apartament 2+1 prane rezidences Green City, ish Fusha e Aviacionit.

 • €131,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 prane rezidences Green City, ish Fusha e Aviacionit.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €131,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 101
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P42288
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane rezidences Green City ,ish Fusha e Aviacionit.

Rezidenca eshte e perfunduar me cilesi shume te mira ndertimi dhe vendodhje fantastike per nje jetese te sigurte.

Apartamenti qe disponojme ne shitje ka siperfaqe totale 100.8 m2, siperfaqe neto 87.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.1 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje,  dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1300 e/m2.

Apartamenti disponon dhe garazh ne vleren 22.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest