PENTHOUSE NE SHITJE, DURRES.

 • €165,000
Stacioni i Trenit, Durrës
Për Shitje

PENTHOUSE NE SHITJE, DURRES.

Stacioni i Trenit, Durrës
 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 252
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44877
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim penthouse ne zonen e tregut te vogel ne Durres.

Apartamenti ka siperfaqe 252m2 ne total, 175m2 siperfaqe e brendshme e apartamentit dhe 77m2 verande.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, dhome lavanderie dhe verande.

Cmimi eshte 165000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo