DYQAN ME QERA, PAS GLOBE.

  • €400
Globe, Tiranë
Për Qira

DYQAN ME QERA, PAS GLOBE.

Globe, Tiranë
  • €400

Vështrim i përgjithshëm

  • 45
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46145
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera dyqan, pas Globe, rruga Deshmoret e Fekenit.

Dyqani ka siperfaqe 45 m2 dhe ndodhet buze rruge, kati 0.

Organizohet ne ambient openspace dhe nje tualet.

Cmimi eshte 400 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo