Jepet Palester me qira tek Kompleksi Malajziani

  • €1,000/muaj
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Palester me qira tek Kompleksi Malajziani

Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 400 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32801
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Palester me qira tek Kompleksi Malajziani, perball Casa Italia.
Ambienti ka siperfaqe rreth 400 m2.
Jepet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe funksionale.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne nje nga komplekset me te mira me mbi 650 apartamente.
Cmimi i palestres eshte 1000 euro ne muaj neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj