APARTAMENT 2+1 ME QERA, LONG HILLS.

 • €1,000/muaj
Long Hill, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, LONG HILLS.

Long Hill, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33972
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament tek rezidenca Long Hills.

Apartamenti ka siperfaqe 109 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe ballkon. +Poste parkimi.

I mobiluar ne menyre moderne.

Cmimi eshte 1000 euro neto.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo