AMBJENT ME QIRA TEK SHALLVARET

 • €1,000
Shallvaret, Tiranë
Për Qira

AMBJENT ME QIRA TEK SHALLVARET

Shallvaret, Tiranë
 • €1,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42219
 • ID Prones

Përshkrim

Ambjent me qira tek Shallvaret, zone e cila te krijon te gjitha facilitetet e duhura.

Ambjenti ka siperfaqe 85 m2 dhe eshte i organiuar ne nje ambjent open space, nje ambjent me te vogel, nje tualet dhe nje verande.

Ndodhet ne katin e pare banim.

Cmimi i qerase eshte 1000 euro/muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo