Shitet apartament 2+1+2 Lungomare, Vlore.

 • €295,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Lungomare, Vlore.

Lungomare, Vlorë
 • €295,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44716
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Lungomare, Vlore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 112 m2, siperfaqe neto 95 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15 m2.

Organizohet  ne sallon ndenje+ ambient ngrenie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Cmimi i shitjes 295.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest