Shitet apartament 1+1 ne Vlore.

 • €110,000
Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Vlore.

Vlorë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42279
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 perballe Pallatit te Sporteve ne Vlore.

Apartamenti disponon siperfaqe 103 m2 prej te cilave 73 m2 eshte apartamenti dhe 30m2 jane verande e  pershtatur ne hapsire banimi.

Organizohet  ne koridor shperndares,dhome ndenje, nje dhoma gjumi, nje tualet dhe verande.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3.

Cmimi i shitjes 110.000 €

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest