Shitet super vile , Liqeni i Thate.

 • €1,370,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile , Liqeni i Thate.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,370,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 8
 • Tualete
 • 1000
 • Sipërfaqe ㎡
 • 10
 • Garazhe
 • P45911
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile , Liqeni i Thate.

Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale prane Liqenit te Thate.

Vila organizohet ne 4 kate me siperfaqe ndertimi 1000 m2.

Disponon 2 ambiente ngenie, 2 ambiente gatimi, 5 dhoma gjumi, 8 tualete, 3 games room, 2 veranda, 6 ballkone, 2 dhoma teknike, 10 dhoma teknike, 1 vinotek, 1 zyre, dhe 1 lavanteri.

Vila disponon dhe pishine.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest