Shitet apartament 1+1 Lungomare, Vlore!

 • €180,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 Lungomare, Vlore!

Lungomare, Vlorë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45213
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Lungomare, Vlore!

Apartamenti disponon siperfaqe 90 m2.

Organizohet ne dhome ndenje +ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Cmimi i shitjes 180.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest