APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

 • €220,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40083
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament tek Komuna e Parisit, prane Kristal Center.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 bruto dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Parking i garantuar.

Cmimi eshte 220000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo