Shiten Apartamente me cmim kleringu, Astir!

  • €86,000
Astir, Kashar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente me cmim kleringu, Astir!

Astir, Kashar, Tiranë
  • €86,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 105
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38326
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente me cmim kleringu ne Astir!

Apartamentet jane me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme:

Apartament 1+1 me siperqafe totale 71,56 m2 , kati i 5.

Apartament 2+1 me siperfaqe totale 105m2, kati i 5.

Apartament 2+1 me siperqafe totale 101.16, kati i 3.

Apartament 2+1 me siperfaqe 101.4 , kati i 6.

Apartament 2+1me siperfaqe totale 101 kati i 4.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare