Shitet vile ne Pellumbas

 • €150,000
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet vile ne Pellumbas

Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28458
 • ID Prones

Përshkrim

Ne Pellumbas,Tirane shitet Vile 2 kateshe.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 170m2 total ku te dy katet jane nga 85m2,siperfaqja e truallit eshte 500m2,si edhe 200m2eshte rruge private
Vila ka punime shume cilesore dhe bashkohore, e sapo perfunduar ku investimi ne vile eshte bere  se fundemi dhe teper cilsor. Vila ka sallonin e ndenjes, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone,. Instalimet elektrike dhe hidraulika jane teper cilesore. Kopsht i gjelberuar.
Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest