jepet Ambient Biznesi me qera, Bllok prane Juridikut

  • €2,500/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

jepet Ambient Biznesi me qera, Bllok prane Juridikut

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 216
  • Sipërfaqe ㎡
  • P43804
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera ne Bllok, prane Juridikut.

Ambienti disponon siperfaqe totale 216 m2.

Organizohet ne 4 ambiente pune dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e 6.

Eshte i pershtatshem per zyra.

Disponon dhe post parkimi.

Cmimi i qerase 2500 €/muaj bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest